Şirket profili
Guangzhou Shineder Textile Co, Ltd 2010 yılında, Changgang Orta Yolu, Haizhu District, Guangzhou şehrinde bulunan established Profesyonel Ar-Ge, üretim ve satış departmanları ile 16 yıldan fazla dantel kumaş konusunda uzmanlaşmış, en büyük dantel üreticilerinden biri haline gelmiştir Çin'de.

Örme fabrikamız 1997 yılında, Changle şehrinde, Fujian eyaletinde kurulmuştur. Biz spandex streç dantel trim, streç dantel kumaş, olmayan streç dantel trim ve dantel kumaş, jakarlı dantel kumaş, vb dahil olmak üzere her türlü dantel kumaşlar hedefliyoruz. Teknolojiler sıcak damga, baskı, akın, zımpara ve nakış vb. Fabrikamız Almanya'da Karl Mayer Tekstil Makine Ltd. MRSSJ63 / 1, MRSSJ56 / 1, MRSSJ43 / 1, E-dantel makinesi, MRES25, MRES32. Ayrıca MRES42, 43,45,48,50,56,58,60 eklenen kılavuz çubukları jakar makinesi ve MRGF31 / 16 vb gibi bazı jakarlı çözgü örme makinesi gibi bazı yeni modifiye makineleri yapmaktayız. Kumaş zarif görünüyor, sofistike ve mükemmel. Bu bayan giyim, iç çamaşırı, iç çamaşırı, pijama, gelinlik, gece elbisesi, vücut şekillendirme ve bayanlar moda elbise serisi, çorap, perde, yatak serisi için yaygın olarak kullanılır .

Sadece gelişmiş üretim ekipmanı ve üretim kapasitesine değil, aynı zamanda olağanüstü yöneticilere de sahibiz. İşte 15 mükemmel tasarımcı, 30'un üzerinde teknik profesör, 20 bakım teknisyeni, 300'den fazla tecrübeli blok iplik ve ileri üretim hattı çalışanı. Her yıl yeni tasarımları güncelliyoruz ve şirketin kapsamını sürekli olarak genişletiyoruz. Üretim kabiliyetimiz yılda 10 milyon tondan fazladır. Dantel kumaşlarımız tüm dünyada iyi satıyor.

Bizim boya fabrikası Sihui City GuangDong Eyaleti'nde bulunan, Haziran 2012'de kuruldu. Dantel kumaş konusunda uzmanlaşmış 45 set yüksek sıcaklık ve normal boyama teknesi, 5 set Ayar makinesi, 12 boyama ustası, 200 sofistike personel bulunmaktadır. Aylık işlem 1400 tona ulaştı.

Her yıl yurtiçi ve yurtdışında sergiye katılıyoruz. Şangay, Hong Kong, Singapur, Dubai, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri vb. Şirketimiz insancıllaştırmayı destekliyor ve rahat bir çalışma ortamı, şeffaf bir ödül sistemi, eğitim sağlıyor. ve gelişim fırsatları.

İnternet bilgi kaynaklarının çeşitliliğinin gelişmesiyle, her endüstri daha fazla fırsat ve zorluklarla karşı karşıyadır. Geleceğe bakışla Shineder, “yüksek kaliteli hizmet, yüksek kaliteli ürünler” i piyasa yönelimi olarak belirlemeye devam edecektir. Müşterilerin desteğini ve güvenini kazanmak için yenilik ve gelişime devam etmek için elimizden geleni yapacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
1. bizim fabrikamızda bulunan Changle şehir, Fujian eyaleti 1997

2. Changzhou Shineder Textile Co, Ltd 2010 yılında kuruldu

3. Our boyama fabrikası Haziran 2012 yılında kuruldu

Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Shineder

No. Çalışanları : 500~1000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Metalik Dantel Kumaş satış için iyi kalite Metalik Dantel Kumaş satış için